Czwartkowe spotkania z autorami Live!

Strzelińska biblioteka rozpoczyna Czwartkowe spotkania z pisarzami Live! Nie możemy spotkać się w bibliotece podczas spotkania autorskiego. Postanowiliśmy jednak wykorzystać możliwości, jakie daje internet! Do końca roku, w czwartki o godzinie 18.00, spotykać będziemy się ze znanymi i lubianymi pisarzami. Pierwszą rozmowę Tomasz Duszyński przeprowadzi z Mirką Szychowiak, kolejną ze znanym pisarzem kryminałów retro Krzysztofem Bochusem. W grudniu kolejne spotkania i kolejni znani pisarze. To szansa na poznanie ciekawych, nietuzinkowych postaci oraz ich książek. Nie trzeba wychodzić z domu, by uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i być blisko dobrej literatury 🙂📚 Zapraszamy na fanpage Miejskiej i Gminnej Biblioteki na Facebooku w każdy czwartek o 18.00!