12-13 października. Mikoszów – warsztaty w Stowarzyszeniu św. Celestyna

KULTURALNY BUDZIK W STRZELINIE “LOKALNIE I Z PASJĄ”

W ramach Projektu KULTURALNY BUDZIK rozpoczęły się warsztaty prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, których wyróżnia pasja i ogromny talent.

Dwudniowe warsztaty (12 i 13.10) odbyły się w Stowarzyszeniu św. Celestyna w Mikoszowie. Zajęcia prowadziła Pani Liliana Tadych, która pokazała, jak można stworzyć piękne ozdoby świąteczne. Wszyscy uczestnicy warsztatów przywitali nas bardzo ciepło. Dzieci i młodzież pracowały z zaangażowaniem, a prace które powstały były niepowtarzalne i bardzo ciekawe. Niebawem kolejne relacje z naszych warsztatów.

Warsztaty prowadzone są w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

#nck #narodowyprogramrozwojuczytelnictwa #kulturalnybudzikMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego