Konkurs “Inicjatyw oddolnych”

Dnia 07.03 o godzinie 17.00, odbyło się spotkanie osób zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie “Inicjatyw oddolnych”, realizowanego przez Miejską i Gminną Bibliotekę im. ks. Jana Twardowskiego w Strzelinie na rzecz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach dotacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Celem konkursu “Inicjatywy oddolne” jest zwiększenie jakości oraz ilości działań będących odpowiedzią na lokalne potrzeby i problemy mieszkańców Gminy Strzelin oraz aktywacja mieszkańców gminy.

Osoby zainteresowane pozyskaniem grantu przeznaczonego na realizację projektu edukacyjno-animacyjnego w ramach promocji czytelnictwa mogły w tym dniu spotkać się z nami osobiście i uzyskać wsparcie doradcze odnośnie pozyskania grantu.