Grupa komiksowa znów w gotowości!

Po długiej przerwie, grupa komiksowa wznowiła swoją działalność. Nasi rysownicy nie próżnowali w czasie wolnym od zajęć – w domach rozrysowywali swoje legendy na 3 strony, a także zastanawiali się nad tym, jak będzie wyglądała strona tytułowa. Podczas spotkania, które odbyło się w pierwszą środę marca (02.03.), po krótkim przypomnieniu tego, co było w ubiegłym roku, Pan Szymon zaproponował młodym artystom ćwiczenie polegające na wprowadzeniu do legendy nowego elementu (postaci, wydarzenia, zmiany biegu wydarzeń). W trakcie pracy rysownicy mieli okazję przedyskutować swój pomysł z Panem Szymonem, zyskując cenne wskazówki. Jaki będzie tego efekt? Przekonamy się na następnych zajęciach :).

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa