To jest już koniec …

No i stało się… Etap rysowania komiksów został we wtorek zakończony. Oznacza to, że poszczególne legendy w wersji komiksowej są już gotowe :). To ostatnie spotkanie minęło na drobnych poprawkach, konsultacjach, dopracowaniu szczegółów. Był to też czas refleksji nad tym, co przez te kilka miesięcy wypracowali młodzi artyści. Trzeba przyznać, i to powiedział sam prowadzący warsztaty, że efekt końcowy mocno go zaskoczył. Rysownicy pracowali bardzo sumiennie i z wielkim zaangażowaniem, co zresztą widać w poszczególnych komiksach. Teraz wszystkie rysunki będą jeszcze raz przeglądane przez Pana Szymona i przygotowywane do druku. A potem… potem czeka nas i młodych twórców promocja gotowego już komiksu :), co nastąpi po wakacjach.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa