Spotkanie z humorem!

Już 31 maja zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie połączone z wystawą karykatur i UWAGA, rysowaniem karykatur obecnych na spotkaniu gości 🙂 Humorem i (u)Śmiechem to prawdopodobnie najpoważniejsza książka o humorze, jaka do tej pory powstała. Składają się na nią wyjątkowe wywiady, przeplatane kultowymi żartami i zapomnianymi słowami pomnikowych mentorów.W książce znajdziemy barwne i często zaskakujące historie niezwykłych postaci, których na różny sposób łączy humor i (u)śmiech. Profesor Jan Miodek, Anna Dymna, Abelard Giza, Krzysztof Wielicki, Krzysztof Skiba, Jacek Fedorowicz, Joanna Kołaczkowska, Artur Andrus i wielu innych. Wystawę karykatur będzie można zobaczyć już przed spotkaniem. Zapraszamy!

plakat reklamujący spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem