Rysunek z Szymonem…

Zajęcia z rysunku postaci, które zorganizowane były w ramach Tygodnia Bibliotek, przyciągnęły nie tylko młodych uczestników warsztatów komiksowych i tworzenia obrazków do kamishibai, ale także całkiem nowe osoby 😄. To dla nas bardzo ważna informacja – że nasi artyści nie poprzestali na realizacji komiksu i kart obrazkowych, ale chcą dalej rozwijać swoje umiejętności pod okiem fachowca oraz że są też inne osoby, które chcą szkolić się z rysunku. Przedział wiekowy był spory – od sześciolatków po licealistów, ale kiedy w grę wchodzi pasja – wiek nie ma znaczenia 🥰😄✏️. Kolejne zajęcia zaplanowane są na 24 maja. Chętnych już dziś zapraszamy do zapisów 😄👍🏻😍.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa