Podróż na Czarny Ląd :)

UWAGA, UWAGA! Niezwykła przygoda na Czarnym Lądzie zaczyna się w naszej bibliotece już 7 czerwca! Afrykańskie obyczaje, muzyka i śpiew, konkursy, quizy i zabawa z nutą przygody 🙂 Od rana do godziny 15.00 odwiedzą nas szkoły, ale już o 16.00 i 17.00 wejście otwarte dla wszystkich chętnych 🙂 Dołączcie do nas i Szczurka Jurka, który wraz z Wami pozna Afrykę!

Projekt inicjatywy oddolnej w działaniach “Kulturalnego Budzika w Strzelinie ” “Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

#nck#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa#kulturalnybudzikMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNPRCz 2.0

plakat rekalmujący spotkanie w bibliotece 7 czerwca.