Ballada o wiatrakach z biblioteką – PROLOG!

PRZYBYWAJCIE! Prolog projektu, który nasza biblioteka realizuje z Teatrem Stajni Metamorficznej rozegra się już 20 czerwca, w poniedziałek o 17.30. Zapraszamy na wstęp do wydarzenia, którego finał rozegra się już niedługo. Przygotowujemy niezwykły spektakl na podstawie powieści Miguela de Cervantesa. Mieszkańcy, którym bliskie są książki i teatr, przybywajcie w nasze skromne progi! Prolog, który rozegra się w bibliotece, rozpocznie naszą niezwykłą przygodę!

Projekt inicjatywy oddolnej w działaniach “Kulturalnego Budzika w Strzelinie ” “Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

#nck#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa#kulturalnybudzikMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNPRCz 2.0

Plakat reklamujący spektakl Ballada o wiatrakach
spektakl teatralny 20 czerwca 2022, godz. 17.30. Biblioteka w Strzelinie