Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.
WIĘCEJ O OCHRONIE ŚRODOWISKA W NASZEJ BIBLIOTECE. PDF Drukuj Email
Piątek, 31. Lipiec 2009 09:26

Te i wiele innych książek zasiliło nasz księgozbiór z  zakresu ekologii i ochrony środowiska.
Nasza kolekcja tematyczna została wzbogacona i zaktualizowana dzięki szczodrości Zarządu Powiatu Strzelińskiego, który ufundował duży i wartościowy zestaw literatury przedmiotu.
Wierzymy, że te ciekawe i atrakcyjne książki dla dorosłych i dla dzieci staną się skutecznym instrumentem promocji idei proekologicznych. Zachęcamy do lektury, a Donatorowi dziękujemy za cenny dar. Został on przekazany Bibliotece w uroczystej oprawie, co utrwalono na załączonych zdjęciach.

Z pełną powagą protokolarną akt przekazania daru podpisują:
Pan Zdzisław Rykała – Członek Zarządu Powiatu w Strzelinie i Maria Tyws – Dyrektor Biblioteki.

A teraz to, co bibliotekarzy cieszy najbardziej – przeglądanie nowych, pięknych nabytków.