Home Ibuki Legimi BESTSELLERY W OSOBISTYM KOMPUTERZE. BIBLIOTEKA PŁACI!

Bezmyślność zabija. Innych.
BESTSELLERY W OSOBISTYM KOMPUTERZE. BIBLIOTEKA PŁACI! PDF Drukuj Email
Czwartek, 02. Luty 2017 14:28

legimi-afisz

Przekonaj się! To nie jest trudne a jakie wygodne!

Czytanie mobilne stało się stałym elementem naszego krajobrazu, idealnie odpowiadając na zmieniające się potrzeby czytelników, którzy dostęp do ulubionej literatury pragną mieć w każdym miejscu i w każdej chwili.

(Mikołaj Małaczyński, współtwórca Legimi)

Dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, - jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu – nasi Czytelnicy mogą korzystać z ponad 16.000 tytułów najlepszych autorów polskich i zagranicznych. Zyskali więc dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Wtedy na podstawie otrzymanego w swojej bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację. Wówczas wszystkie e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie

Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.
W razie napotkania problemów można liczyć na pomoc bibliotekarza.

Gorąco polecamy! Podpowiadamy - niezastąpione w podróży.
Książki czekają, aby je wyświetlić na monitorze.

legimi2017

Ostatnia zmiana Piątek, 03. Luty 2017 13:00