Jeśli ludzie się zakochują, to nie z powodu grawitacji
CHWALĄ NAS PDF Drukuj Email
Wtorek, 09. Maj 2017 14:26

chwala nas

To był naprawdę miły dzień – Dzień Bibliotekarza. Co prawda życie biblioteczne toczyło się swoimi koleinami – wypożyczano książki, tudzież filmy, udostępniano prasę, udzielano informacji etc. Ot, kanon usług bibliotecznych. Jednak to wszystko było okraszone bardziej szczodrym uśmiechem, szczególnie życzliwym słowem oraz komplementem, których to oznak sympatii nie szczędzili nam Szanowni Czytelnicy.
W wypadku tych dziecięcych fanów swoich bibliotekarek na porządku dziennym były przygotowane dla nich wzruszające laurki. Do pełnej satysfakcji przyczyniły się też nasze władze samorządowe. Jakże ważnym oraz miłym dowodem pamięci i uznania była wizyta Pana Sekretarza Urzędu – Kazimierza Nahajło, który w imieniu Pani Burmistrz – Doroty Pawnuk złożył całemu personelowi naszej placówki okolicznościowe życzenia, poparte pięknie ułożoną laudacją ... no i czekoladkami. Było naprawdę słodko! Wszystkim za te dowody życzliwości serdecznie dziękujemy.