Jeśli ludzie się zakochują, to nie z powodu grawitacji
ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA WAKACJE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 10. Lipiec 2017 09:59

Wakacje wcale nie muszą oznaczać przerwy w czytaniu. Przeciwnie, dopiero wtedy – zrelaksowani, dysponujący dużą dawką wolnego czasu – możemy czytać z przyjemnością i dla przyjemności.
A zatem, przypominamy, że działa już czytelnia plenerowa w Parku Miejskim, gdzie dzieciaki mogą skorzystać z książeczek wyłożonych w budce, która stoi na jednej nodze niczym wdzięczny karmnik z literacką strawą. Biblioteka stara się, aby ten karmnik nie był pusty i tu liczymy na pomoc naszych Czytelników..
Dorosłym także przypominamy, że nasza placówka w tym roku wprowadziła do swojej oferty nowość w postaci beletrystyki na nośnikach elektronicznych. Dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, - jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu – nasi Czytelnicy mogą korzystać z ponad 16.000 tytułów najlepszych autorów polskich i zagranicznych. Zyskali więc dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów - z literatury pięknej, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Wtedy na podstawie otrzymanego w swojej bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację. Wówczas wszystkie e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać za darmo na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. W kontekście wakacyjnym, gdy czas spędzamy w podróży, na plaży czy w innym miejscu oddalonym od domu, taka forma dostępu do ulubionej książki jest bardzo wygodna i praktyczna. Zachęcamy!

ibuk-libra

legimi