Home Imprezy dla dzieci TEATR PRZYJECHAŁ!

Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na szukanie go warto poświęcić życie.
TEATR PRZYJECHAŁ! Drukuj Email
Czwartek, 03. Sierpień 2017 10:07

IMG 0427

Teatr przyjechał i od razu zrobiło się „smerfnie". Aktorzy „Blaszanego Bębenka" dobrze wczuli się w role Papy Smerfa i Ważniaka a za ich przykładem poszli przynajmniej niektórzy widzowie.

IMG 0472

No cóż, przykład wypoczywającego Papy Smerfa mógł podziałać zachęcająco, zwłaszcza w tak upalny dzień.

IMG 0430

Chyba jednak nie ta „smerfna" sjesta skusiła dzieciaki, bo już wkrótce wyzwoliły w sobie taką energię, że z zapałem dały się porwać do dynamicznej zabawy.

IMG 0481

Opamiętanie przyszło dopiero wtedy, kiedy na scenę wkroczył pogromca Smerfów – groźny Gargamel! Niektórzy nie wytrzymali tak silnych emocji.

IMG 0446

Jednak wszyscy dobrze się bawili ... zarówno ci najmłodsi, jak też ich – cóż, jednak nieco starsi – opiekunowie. W końcu każdy zasługuje na wakacyjną beztroskę.

IMG 0417