Home

Cytaty

Jeśli ludzie się zakochują, to nie z powodu grawitacji
PIĘKNO DAJE RADOŚĆ PDF Drukuj Email
Wpisał Maria Tyws   
Środa, 07. Marzec 2018 15:27

DSCN1466

Uśmiechy na twarzach uczestniczek warsztatu dekupażu świadczą nie tylko o dumie z autorskich prac, ale i miłej atmosferze jaka towarzyszyła ich powstawaniu. Wyprzedzając nieco Dzień Kobiet, postaraliśmy się zapewnić naszym Czytelniczkom czas spędzony tyleż pożytecznie, co przyjemnie.

DSCN1440


W roli prowadzącej warsztaty znakomicie spisała się Pani Halina Tetiuk, która podniosła wartość już niejednego przedmiotu, pięknie go ozdabiając techniką dekupażu.

DSCN1435


Jeżeli Panie miały wątpliwość jakie przedmioty będą – oczywiście pod fachowym okiem Pani Haliny - dekorować, to chyba nie uświadomiły sobie, że zbliża się Wielkanoc. Tradycja tego święta, jak wiadomo, każe nam porywy twórczego natchnienia zrealizować na jajkach.

DSCN1437


Powstają więc pisanki i kraszanki, a dlaczego nie spróbować stosunkowo prostej, a w efekcie jakże spektakularnej techniki dekupażu? Zawsze można liczyć na pomoc specjalistki w tej dziedzinie.

DSCN1452


Panie zainspirowane poradami instruktorki oraz mnogością dostępnych materiałów dekoracyjnych radziły sobie znakomicie!

DSCN1464


DSCN1453

Zawsze też można było zerknąć na zgromadzone na zaimprowizowanej wystawce prace naszej specjalistki, aby pobudzić swoją wyobraźnie lub podpatrzyć plastyczne rozwiązania. Pani Halino, dziękujemy! Technika spodobała się. Istnieje ryzyko, że po powrocie do domu ozdobimy nią szafę, a może i całą ścianę!

DSCN1457