Home Imprezy dla dzieci CZYTELNICZY START - PIĘKNE DORASTANIE Z KSIĄŻKĄ

Jednego chcieć i nie chcieć to społeczność prawa Gdzie się myśli nie zgodzą, tam przyjaźń dziurawa
CZYTELNICZY START - PIĘKNE DORASTANIE Z KSIĄŻKĄ Drukuj Email
Wtorek, 05. Listopad 2019 17:10

Dzieciaki! Chodźcie do nas! Mamy dla Was coś wyjątkowego.
Rodzice! Przyprowadźcie do nas swoje dzieciaki. Czeka na nich przygoda z książką.

logo

Nasza placówka uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii Mała książka wielki człowiek. Jest to projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym.

plakat 1

Każde dziecko w wieku od 3 do 6 lat, które przyjdzie do naszej biblioteki z zamiarem przystąpienia do tego projektu otrzyma w prezencie specjalną Wyprawkę Czytelniczą. Składa się na nią książka oraz Karta Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece dziecko otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowane imiennym dyplomem.

plakat 2

Aby lepiej zapamiętać ... jeszcze raz to samo, ale w wersji obrazkowej.

plakat 3

Jakie są pożytki z czytania?
Badania wykazują, że dzieci wychowywane pośród książek są bardziej pewne siebie, mają większy zasób słownictwa i dobrze rozwiniętą wyobraźnię. A zatem...
Rodzicu! Bądź przewodnikiem w czytelniczej przygodzie przeżywanej wspólnie z dzieckiem. Książka Was połączy!