Potykając się można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.
DZIAŁAMY! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18. Maj 2020 13:11

Już od dwóch tygodni nasza biblioteka jest otwarta dla czytelników. Cieszymy się, że możemy znów zaspokajać ich potrzeby lekturowe. W warunkach ograniczonych reżimem sanitarnym można dokonać wypożyczeń i można książki oddać. Tu przypominamy, że 25 maja kończy się „Maj łagodności", który pozwala uniknąć regulaminowych kar za zwłokę – warto skorzystać z okazji. Żałujemy, że nie są jeszcze dostępne inne formy pracy bibliotecznej. Brakuje nam też obecności dzieciaków, nawet jeśli ich ekspresja czasem trudna była do poskromienia. Tymczasem miła niespodzianka - od zaprzyjaźnionego z nami młodego czytelnika otrzymaliśmy taki oto wytwór ekspresji artystycznej, który z przyjemnością udostępniamy. Tym bardziej, że wizja Dawida Jurka niesie pokrzepienie w tych trudnych czasach. Oto Ziemia (w obowiązkowej maseczce) dzielnie daje odpór krążącym wirusom i zdaje się, że ... ma tu niezłe wsparcie. Damy radę!

skanowanie0003