Ważne informacje – funkcjonowanie biblioteki

informacje o bibliotece

Ważne informacje. Drodzy Czytelnicy. Jesteśmy wciąż otwarci od poniedziałku do soboty. Utrzymujemy także możliwość swobodnego dostępu do półek (jedna osoba w danym momencie). Dbając o Wasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo pracowników przypominamy o obowiązku noszenia maseczki na terenie biblioteki, zakrywaniu ust i nosa. Przypominamy także o obowiązku dezynfekcji dłoni (przeznaczyliśmy na to dwa stanowiska). Podpowiadamy, czas wypożyczenia czy oddania książki można skrócić do niezbędnego minimum. Wystarczy zamówić wcześniej książki telefonicznie 71 3920281 lub mailowo bpdorosli@strzelin.pl bpdzieci@strzelin.pl.

Można skorzystać z katalogów online, które zawierają całą naszą ofertę na www.bibliotekapubliczna.strzelin.pl, dział – katalogi. Będą czekały na Was gotowe do odbioru. Dzielimy pracowników biblioteki na dwa niezależne zespoły pracujące w systemie zmianowym. Chcemy zapewnić Wam nieprzerwany dostęp do książek. Czytajcie, zamawiamy znów sporo nowości! I trzymajcie się zdrowo, dbając o siebie i innych.