Więcej o: Czwartkowe spotkanie z autorem – 26.11 godz. 18.00

Czwartkowe spotkanie z autorem – 26.11 godz. 18.00

Kolejne z cyklu Czwartkowych spotkań ze strzelińską biblioteką będzie miało miejsce 26 listopada, o godzinie 18.00. Gościem w rozmowie z Tomaszem Duszyńskim będzie Krzysztof Bochus. Z zawodu dziennikarz, publicysta i wykładowca akademicki. Autor poczytnych kryminałów retro rozgrywających się w międzywojennym Gdańsku.
Autorzy porozmawiają o warsztacie pisarskim, poszukiwaniach i inspiracjach. Słuchacze będą mogli przenieść się na ulice dawnego Glatz (Kłodzka) i Gdańska. Spotkanie będzie można śledzić na żywo na fanpagu strzelińskiej biblioteki na Facebooku.

Notka o autorze: Krzysztof Bochus. Sprawował kierownicze funkcje w wielu redakcjach, był m.in. redaktorem naczelnym miesięcznika „Sukces”.
W innym wcieleniu: współwłaściciel spółki deweloperskiej, dyrektor marketingu i public relations w dużych korporacjach biznesowych.
Jego debiutem książkowym był „Czarny manuskrypt”, pierwsza część serii kryminalnej z radcą Christianem Abellem w roli głównej (marzec 2017). Jesienią tego samego roku ukazał się „Martwy błękit”, a w maju 2018 – tom trzeci, pt. „Szkarłatna głębia”. Niedawno premierę miała jego najnowsza powieść – Wachmistrz.