BIBLIOTEKA ZAMKNIĘTA OD 20 marca do 9 kwietnia

Drodzy Państwo bardzo trudna sytuacja w naszym regionie (najtrudniejsza na dzień dzisiejszy w całej Polsce), a także rozporządzenie Rady Ministrów i wytyczne Biblioteki Narodowej spowodowały podjęcie przez nas bardzo trudnej decyzji. Zamykamy naszą bibliotekę od 20 marca do dnia 9 kwietnia 2021 roku. Do tej pory jako jednej z nielicznych bibliotek udawało nam się utrzymać dostęp do półek. Musimy jednak dbać o Wasze bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się stopniowo przywracać wszystkie usługi. Dotychczasowe wypożyczenia będą automatycznie przedłużone.

Pracować będziemy za zamkniętymi drzwiami, ale efekt tej pracy będziecie widzieć codziennie, śledząc nasz profil na FB i naszą stronę internetową. Już w niedzielę 21 marca o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie online z autorkami książki Kresy. Ars moriendi. Zbliża się także wiosenny konkurs fotograficzny! Szczegóły wkrótce. Zdrowia! Do zobaczenia i przeczytania!