Warsztaty scrapbookingu w bibliotece…

W ramach projektu “Kulturalny Budzik w Strzelinie” 27 października zostały przeprowadzone w bibliotece kolejne warsztaty z cyklu “Lokalnie i z pasją”.

Biorące udział w warsztatach Panie mogły poznać technikę tworzenia i ozdabiania albumów na zdjęcia metodą zwaną scrapbooking.

Spotkanie było skierowane do osób dorosłych.

Zgłosiło się na nie 9 Pań, które pracowały pod okiem Pani Darii.

Nasza instruktorka prowadziła 6 października zajęcia z mikroskopem dla dzieci z Uniwersytetu Dziecięcego w Strzelinie.

Przygotowane zajęcia okazały się bardzo atrakcyjne, a nasze uczestniczki wykazały się ogromną kreatywnością.

Wszystkie prace prezentowały się znakomicie.

Warsztaty prowadzone są w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

#nck #narodowyprogramrozwojuczytelnictwa #kulturalnybudzikMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego