“Budzimy się” komiksowo!

Jesteście ciekawi, jak radzi sobie grupa komiksowa? Młodzi twórcy są już po kolejnym dwudniowym bloku warsztatów z Panem Szymonem, podczas których z ogromnym zaangażowaniem pracowali m.in. nad rozrysowaniem swoich legend na jednej stronie bloku. Pan Szymon bacznie przyglądał się postępom, jakie bez wątpienia czynią młodzi artyści. Nie tylko się przyglądał, bo też poprzez indywidualne rozmowy z każdym rysownikiem służył swoją radą i pomocą. Wskazówki fachowca są bardzo ważną częścią pracy twórczej, pozwalają spojrzeć nieco z boku i dostarczają istotnych informacji co do kierunku dalszego działania. Jak widać po efektach, współpraca idzie w dobrą stronę. Rozrysowane historie są naprawdę świetne! Teraz grupa twórców zajmie się rozszerzaniem historii na 3 strony, tak aby była jeszcze bardziej czytelna i przejrzysta. Kibicujcie im razem z nami!

Komiks o historii i legendach Strzelina tworzymy w ramach projektu “Kulturalny Budzik w Strzelinie” realizowanego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

#nck#narodowyprogramrozwojuczytelnickwa#Mkidnis_gov_pl#kulturalnybudzik