Wystawa „Ocalić od zapomnienia”

W ramach projektu Kulturalny Budzik w Strzelinie powstanie album „Ocalić od zapomnienia”,

ze zdjęciami mieszkańców Strzelina i naszego miasta w latach 1945-1980. Album będzie zawierał zdjęcia z charakterystycznych miejsc naszego miasta, zakładów pracy, sklepów, z wydarzeń kulturalnych, działalności teatru, wydarzeń sportowych.

Do naszej biblioteki dotarło już wiele zdjęć z pierwszych lat powojennego Strzelina od mieszkańców, czytelników, partnerów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku i pasjonatów.

Na ich podstawie powstała ciekawa wystawa, do obejrzenia w holu naszej biblioteki.

Zapraszamy i do oglądania wystawy “Ocalić od zapomnienia” i do przynoszenia zdjęć Strzelina po 1945 roku.
Projekt finansowany jest w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025

#nck

#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa