Kolorowe zawieszki gipsowe

Czas przed świętami obfituje w wiele przygotowań. Obok tych kulinarnych, porządkowych, są też te przyjemniejsze, jak na przykład własnoręczne wykonanie ozdób świątecznych. Postanowiliśmy zachęcić naszych Czytelników – tych małych i tych dużych – do wykonania gipsowych zawieszek w kształcie jajka. Po reakcji uczestników widać, że był to dobry pomysł ;). W jego realizacji pomogła nam Pani Daria, która już wielokrotnie prowadziła u nas warsztaty. Dorośli i dzieci, krok po kroku, przygotowywali gips, robili odlewy, a na końcu malowali gotowe już jajeczka z króliczkiem kolorowymi farbami. Zawieszki wyszły rewelacyjnie!

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa