Prawie na finiszu!

To już drugi miesiąc intensywnej pracy grupy komiksowej. Młodzi twórcy są bardzo zdyscyplinowani, co przekłada się na ich pracę. Większość legend jest już rozrysowanych, a teraz trwają ostatnie poprawki, szlify. Pan Szymon cały czas towarzyszy młodym artystom doradzając coś, podpowiadając, ale też stawiając przed nimi nowe wyzwania. Takim wyzwaniem bez wątpienia jest zaprojektowanie maskotki Strzelina. Młodzi artyści i z tym zadaniem radzą sobie świetnie :)!

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa