Warsztaty z decoupage w Celestynie

W Stowarzyszeniu św. Celestyna w Mikoszowie odbyły się dwa warsztaty (26.04. i 27.04.) zdobienia metodą decoupage w ramach projektu “BLISKO”. Udział wzięły dwie grupy – dzieci i młodzież. Dzieci zdobiły kolorowymi serwetkami zakładki do książek, natomiast młodzież – magnesowe serduszka. Cierpliwie i z wielką dokładnością wykonywali swoje prace. Wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, powstały więc niepowtarzalne ozdoby.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa