Warsztat „Las w słoiku”

W naszej bibliotece w poniedziałek zainicjowany został Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Na każdy dzień zaplanowałyśmy ciekawe zajęcia skierowane do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. W poniedziałek, 9 maja, w dziale dla dorosłych odbyły się warsztaty, na których powstały ciekawe dekoracje z żywych roślin – “Las w słoiku”.

Wykonywanym pracom warsztatowym przyglądała się uważnie pani Jadwiga Jarzębowicz z TVP 3 Wrocław, autorka programu “AgroFakty”, która nie zawahała się użyć mikrofonu i przeprowadzić krótki wywiad z uczestniczkami zajęć.

Panią redaktor zainteresowała działalność naszej biblioteki promująca lokalnych twórców, artystów i pasjonatów, mieszkańców naszego powiatu.

Pomysł na wykonanie “Lasu w słoiku” okazał się strzałem w dziesiątkę. Potwierdziły to zadowolone Panie, które z niecierpliwością czekają na kolejne propozycje naszej biblioteki.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa