WSPÓLNA SOBOTA

11 czerwca Stowarzyszenie św. Celestyna w Mikoszowie zorganizowało piknik integracyjny “Sportowa sobota z Celestynem”. Nasza biblioteka, jako instytucja partnerska, aktywnie włączyła się w zapewnienie atrakcji dla uczestników tej imprezy. W konkursie czytelniczym, po odpowiedzeniu prawidłowo na pytanie, każdy otrzymywał na własność wybraną przez siebie książkę. Nasza koleżanka z filii w Nowolesiu przeprowadzała warsztaty motania lalek ze skrawków materiałów. Dodatkowo zapewniliśmy dzieciom przybyłym na piknik “Rozgrzewkę z Dziecinadą”, w której prowadzący zaproponowali zabawę w dużego twistera, różne konkurencje sportowe i pokaz mydlanych baniek.Wspaniale zorganizowany piknik z mnóstwem atrakcji przysporzył wiele radości dzieciom i i ich opiekunom, była to idealna okazja do spędzenia wspólnie wolnego czasu. Pogoda również była znakomita.Do zobaczenia za rok!

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa