DZIEŃ KRAJOBRAZU

20.października 9 (czwartek) odwiedziła nas spora grupa osób z Powiatowego Ośrodka Wsparcia / Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelinie. Zaczęliśmy od wspólnego obejrzenia wystawy “Fotograficzne atelier dawnego Strzelina”, która znajduje się w holu naszej biblioteki. Potem rozpoczęliśmy zajęcia warsztatowe przeprowadzonych w ramach projektu “Kulturalny Budzik” z malowania gipsowych kafelków z motywem krajobrazu. Wszyscy warsztatowicze byli zadowoleni z efektów, ponieważ włożyli w wykonanie pracy dużo zaangażowania.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

#kulturalnybudzik

#nck

#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego