STACJA TEATR C.D.

ŻYCIE PRZEDMIOTÓW NA SCENIE – to tytuł wtorkowych (21 marca) warsztatów teatralnych, które odbyły się w ramach projektu “6 Stacji Coolturalnej Generacji”. Nasze Panie dowiedziały się, jaką rolę odgrywają przedmioty  w codziennym życiu, a także jaką pełnią w życiu scenicznym. Sprawdzaliśmy, w jaki sposób rekwizyty mogą służyć budowaniu postaci oraz wpływać na akcję sceniczną. Za pośrednictwem przedmiotów kreowaliśmy dialog w parach, uczestniczki stworzyły również własne instalacje i kompozycje plastyczne, których znaczenie następnie interpretowano. Zapraszamy na kolejne zajęcia teatralne prowadzone przez Jacka Wilantewicza reżysera Teatru Stajni Metamorficznej oraz Tamarę Yelchaninovą – aktorkę.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie “Generacja 6.0” edycja V

#Generacja 6.0