Moja, Twoja, Nasza Biblioteka

XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek za nami. Dziękujemy, że mogliśmy spędzić ten czas razem z Wami drodzy czytelnicy, w myśl hasła przewodniego. Dzieci uczestniczyły w zajęciach parateatralnych, wcielając się w rolę reżyserów i aktorów. Dorośli mieli możliwość poznania właściwości prozdrowotnych miodu i posmakowania tego pszczelego produktu. Grupa wiekowo mieszana ozdabiała ramki na zdjęcia na warsztacie decoupage. Można było także pograć w gry planszowe i rozwinąć swój talent artystyczny podczas warsztatu Rysunku Studyjnego. W międzyczasie czytelnicy mieli możliwość wypożyczenia książki w „ciemno”, co okazało się ciekawym pomysłem na wprowadzenie elementów zaskoczenia i zabawy do nawyków czytelniczych.

Podczas rankingu książek czytelnicy na karteczkach wypisywali swoje ulubione tytuły. Okazało się, że są wśród nich : Świnka Peppa, Kicia Kocia, Harry Potter, Zwiadowcy, Siedem sióstr, Emancypantki.

Chociaż Tydzień Bibliotek minął, my zapraszamy do korzystania z naszej oferty przez cały rok.