Z książką w podróży!

To nasz autorski projekt, który realizujemy dzięki dofinansowaniu ze Środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wybieramy się w podróż w miejsca, które są bliskie znanym i lubianym autorom. Co więcej, to właśnie autorzy oprowadzą nas po miejscach szczególnych dla nich i dla ich powieści.

Na podróż z nami obowiązują zapisy! Oprócz spotkania pierwszego, które jest spotkaniem otwartym zaczynającym naszą przygodę! Już 11 czerwca spotkamy się z Jaroslavem Rudiśem czeskim autorem, który o podróży pociągami, pisaniu podczas podróży, o pociągach i dworcach wie wszystko! No, prawie wszystko. 11 czerwca, godzina 17.30 Dworzec Strzelin!

A już 29 czerwca wybierzemy się w podróż do Kłodzka, by przejść z Tomaszem Duszyńskim śladami zbrodni i bohaterów cyklu powieściowego Glatz! Na ten wyjazd obowiązują zapisy telefoniczne. Ilość miejsc ograniczona! Na kolejne podróże zaprosimy z Mieczysławem Gorzką, Mirosławą Szychowiak i Joanną Lamparską!

Projekt dofinansowany ze Środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu promocji Kultury.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego