ZAKŁADKOWO W MIKOSZOWIE

Wczoraj 8 czerwca kolejny raz odwiedziłyśmy grupę młodzieży ze Stowarzyszenia św. Celestyna w Mikoszowie .Ta właśnie grupa gościła w bibliotece z okazji Dnia Dziecka.W ramach spotkania dziewczęta i chłopcy wzięli udział w konkursie wiedzy ogólnej , w którym nagrodą była książka.Warsztaty, które przygotowałyśmy dla nich nawiązywały właśnie do tego spotkania . Młodzież wykonywała bowiem zakładki do swoich książek znaną im już metodą decoupage 📖.Każda z wykonanych prac była piękna i oryginalna.Na zakończenie zajęć otrzymałyśmy od wychowanków i opiekunów wspaniałe podziękowania i okazałego anioła, który jest teraz ozdobą naszej biblioteki. Ale to nie koniec naszej współpracy, gdyż “Celestyn” stał się stałym partnerem naszych działań.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #kulturalnybudzik#nck#narodowyprogramrozwojuczyteolnictwa2.0Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNarodowe Centrum KulturyNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa