Słońce i dobra zabawa…

Trzeci Piknik z Książką – tym razem w nowej, rodzinno-biesiadnej odsłonie, za nami. Pogoda dopisała, wszyscy świetnie się bawili, każdy znalazł dla siebie coś fajnego. Było trochę ruchu z Panią Marysią z eMfit, książkowe zagadki z nagrodami, słodki Eko-konkurs, Koło Fortuny, bańki, balony i wata cukrowa. Co najważniejsze, widać było uśmiechy na twarzach i to nie tylko dziecięcych. Nasi Kochani Seniorzy również dobrze się bawili, co widać na zdjęciach. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy na następny piknik już za rok. Szczególne podziękowania dla Sudzucker Polska S.A. Zakład produkcyjny “Cukrownia Strzelin” za pyszną watę cukrową i słodkie nagrody w Eko-konkursie .

Piknik z Książką realizowany był w ramach Projektu dofinansowanego przez Fundację BGK w programie “Generacja 6.0” edycja V.

@FundacjaBGK

#generacja6.0