Najlepsi czytelnicy 2023 roku nagrodzeni

Czytanie książek przynosi człowiekowi nieocenione korzyści. Pozwala lepiej rozumieć świat, więcej o nim wiedzieć, głębiej odczuwać, pokonywać samotność, więcej widzieć wyobraźnią, sprawniej mówić i pisać, być twórczym… A oprócz tego jest przyjemnością. Co roku przekonują się o tym czytelnicy naszej biblioteki, otrzymując słodkie nagrody.

Najlepszym czytelnikiem dziecięcym został Janek, zapisany do naszej biblioteki mając kilka dni.

Po kilku latach po raz drugi “młodzieżowym” czytelnikiem roku została Karolina. Od dzieciństwa książki czyta pan Tomasz, najlepszy czytelnik działu dla dorosłych.

W nasze filii bibliotecznej w Nowolesiu również zostali nagrodzeni najlepsi czytelnicy. W imieniu Czytającej Rodziny upominek odebrał Pan Mirosław Kramarz z najmłodszym synem, a w imieniu Czytelniczki Roku Pani Ireny Klusak – jej córka. Gratulujemy!