Home Imprezy dla dzieci TEN, KTÓRY CZYNI NASZE OTOCZENIE PIĘKNIEJSZYM

Każda teoria może być zakwestionowana i podana w wątpliwość.
TEN, KTÓRY CZYNI NASZE OTOCZENIE PIĘKNIEJSZYM Drukuj Email
Piątek, 26. Maj 2017 12:29

DSC 0022

Tym razem dzieci, które u nas poznały już tyle zawodów, dowiedziały się kto sprawia, że otaczające ich budynki, wnętrza, ogrody i całe otoczenie mogą być funkcjonalne oraz piękne. Spotkały się bowiem z architektem i urbanistą – Panem Adamem Konsencjuszem. Pod jego fachowym okiem zapoznały się z książeczką, w której umieszczono przykłady ciekawych obiektów projektowanych przez światowej sławy architektów. Nie mniejszy podziw wzbudziły także rysunki Pana Adama, które ten wykonywał jeszcze w ramach swoich studiów.

DSC 0015

Okazało się też, że jest on projektantem witraży, które dzieci mogły już zobaczyć w jednym z kościołów w swojej okolicy. Teraz oglądają początek tej realizacji, czyli szkic kartonu do witrażu.

DSC 0047

Na koniec nie mogło zabraknąć części praktycznej. Dzieci otrzymały drewniane klocki i mogły zabłysnąć kreatywnością, projektując domy swoich marzeń.

DSC 0056

Nie obyło się bez fachowych konsultacji.

DSC 0067